Hakkımızda

1987 yılında, Uğur Ticaret unvanıyla, cıvata,hırdavat ve el aletleri satışıyla ticaret hayatına başladık. Bir müşterimizin 2 kg endüstriyel boya talebini karşılamak için girdiğimiz boya sektöründe, bugün yıllık 10.000 ton boya satış hacmine ulaştık. Yıllar içerisinde Parke, vitrifiye, alt ve üst yapı boru, duvar kağıdı v.b bir çok ürün dağıtımını, deneyimli ,aktif ve profesyonel pazarlama kadromuz ile gerçekleştirerek, çalışanlarımıza ve bayilerimize değer yaratan, inşaat sektöründe bölgenin en büyük dağıtıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız.

2000 yılında Dünyanın en büyük otomotiv markası olan Toyota ile başladığımız otomotiv sektöründeki başarılı yolculuğumuza 2009 yılında Chevrolet , 2010 yılında Opel markalarını da dahil ederek devam etmekteyiz. Yeni araç müşterilerimizin, eski araçlarının değerlendirilmesi talepleriyle TRUSTY markasını yarattık. Kullanılmış araç alım ve satım sektöründe en önemli kriterlerden olan kalite ve güven kavramlarını ön planda tutarak ikinci el otomobil alımında yeni araç alım konforunu getirdik.

2016 yılında Seyhan ilçesinde ikinci Opel bayiliği olan Opel Vizyon’u da açarak, tüm şehrin Opel markasına daha kolay ulaşmasını sağladık. 2023 Yılında Peugeot Onatça Vizyon, 2024 yılında Citroen Onatça Vizyon markalarını da bünyemize alarak otomotiv sektöründe bölgede büyük bir paya sahip olduk.

Aynı zamanda 2024 yılında Onatça Motor adı altında RKS Benelli ve Segway markalarının satışını yaptığımız Premium bayimizin açılışını yaptık.

Bünyemizde bulunan , Onatça Sigorta ile Otomobil, konut, iş yeri gibi her türlü sigorta ihtiyacınızı da karşılamaktayız

Başladığımız günden beri Adana’ya yeni yatırımlar ve yeni istihdam oluşturmaktan gururluyuz. Yaptığımız tüm işlerde her yıl aldığımız ödüller ile, Adana ismini tüm Türkiye’de duyurmaktan duyduğumuz mutluluk, bize daima şevk vermiştir.

Doğayı seviyor, sanata ve sanatçıya saygı duyuyoruz. Bu doğrultuda çevreci binalar yapıp, tarım alanlarının önemini vurgulamaya çalışıyoruz. Atatürk’ün ‘Efendiler… Hepiniz milletvekili olabilirsiniz, bakan olabilirsiniz; hattâ cumhurbaşkanı olabilirsiniz; fakat, sanatçı olamazsınız’ sözündeki, sanata olan bakış açısını benimsiyor, bünyemizde bulunan ‘sanat galerimiz’ ile her daim sanatçının ve örnek olabileceğimiz çocuklarımızın yanında olmaya çalışıyoruz.

Güvenilir ve yüksek iş ahlakımızla, sektörün önde gelen şirketleri arasında olmak her zaman öncelikli hedefimizdir. Adı saygınlıkla anılan, sektörüne katmış olduğu artı değerlerle güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş, gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmak ONATÇA vizyonudur.

 

37

Yıllık Tecrübe

5

Sektör

480

Personel

230

Ödül