PEUGEOT ONATÇA VİZYON


2000 yılından beri Otomotiv sektöründe, müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veren Onatça Otomotiv, yılların deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışını 2022 yılında Peugeot markasına da taşımıştır. Peugeot markası, Fransız otomobil, bisiklet ve motosiklet markası, günümüzde Stellantis`in bir parçasıdır. Peugeot Onatça , Mersin yolu üzeri Hipodrom civarında, şehir merkezine çok yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Kurulduğu günden beri, her sene aldığı, gerek müşteri memnuniyeti gerek performans ödülleri ile edindiği başarısını, kaliteli hizmete dönüştürerek, müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz; Peugeot kullanıcılarının otomobil ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarının karşılandığı tek adres olmak ve müşterilerimize, topluma kattığımız değerleri arttırmaktır.

Hedefimiz; Adana ilinde Peugeot kullanıcılarına kaliteli ve güvenilir hizmet vermek.

En büyük yatırımı insana ve çevreye yaparız. Profesyonel kadromuz ile müşteri beklentilerine doğru yanıtlar vererek müşteri odaklı çalışırız. Peugeot markasını lider konuma getirmek ve hizmette kaliteden ödün vermeden ilerlemek hedefimizdir.

Bütün gelişimlerin temelinde insan ve insana hizmet olduğuna inanıyor; müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile ‘Peugeot Onatca’ ismini Adana’nın yükselen değeri yapmak için çalışıyoruz.

WEB SİTESİNE GİT 

Adres

:

Yeşiloba Mah., Turhan Cemal Beriker Bulvarı, No:584/A, Seyhan 01120, Adana

Telefon

:

+90 (322) 436 66 66

Faks

:

+90 (322) 436 66 66